Lexar M.2 NVMe SSD LNM620 1TB GB, SSD form factor M.2 2280, SSD interface PCIe Gen3x4, Write speed 3000 MB/s, Read speed 3300 MB
- TootjadLexar
- Mudel: LNM620X001T-RNNNG
- Saadavus: 5
-
194€
Lexar M.2 NVMe SSD LNM620 1TB GB, SSD form factor M.2 2280, SSD interface PCIe Gen3x4, Write speed 3000 MB/s, Read speed 3300 MB/s
| All | |
| Brutokaal | 0.061 kg |
| Combined (paper) | 0.7 g |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 36 month(s) |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Kirjutamise kiirus | 3000 MB/s |
| Lugemise kiirus | 3300 MB/s |
| Netokaal | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 52.00 g |
| PET | 1.7 g |
| Plastic (No PET) | 7.7 g |
| Pooljuhtketta liides | PCIe Gen3x4 |
| Pooljuhtketta maht | 1TB GB |
| Producer product family | M.2 NVMe SSD |
| Producer product name | LNM620 |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 2280 |
| Tare weight (kg) | 0.052 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | No |
Sildid: lexar m2 nvme ssd lnm620 1tb gb, ssd form factor m2 2280, ssd interface pcie gen3x4, write speed 3000 mbs, read speed 3300 mb, lnm620x001t-rnnng, lexar, ssd

